Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Zajrzyj do naszych sklepów

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

Kort tenisowy 18x36 Twister 20-MD

Nowy

Nawierzchnia pełnowymiarowego kortu do tenisa ziemnego wykonana z tkanej sztucznej trawy Dywilan Twister 20 MD.

Więcej szczegółów

Towar zamawiany z fabryki, czas realizacji 2-3 dni. Brak możliwości zwrotu.

62 500,00 zł brutto

62 500,00 zł za szt.

  • 20 mm
  • Polietylen (PE)

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kort 18x36m , trawa D-ECO Twister 20-MD

Oferujemy sztuczną nawierzchnię trawiastą do gry w tenisa ziemnego. Przedstawiona oferta została skalkulowana dla pełnowymiarowego boiska (18x36m) wraz z korytarzami deblowymi i wybiegami w zielonej wersji kolorystycznej. Trawa D-Eco 20 Twister MD jest produkowana w Polsce przez Dywilan.

Dywilan to jedyna w Europie i jedna z nielicznych firm na świecie produkująca tkaną sztuczną trawę do zastosowań sportowych jak i ogrodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji dywanów wełnianych oraz innowacyjnej technologii stworzono produkty wysokiej jakości. Niewątpliwe zalety tkanej trawy to m.in. wysoka wytrzymałość na wyrywanie pęczków trawy,równomierny rozkład runa i pionowy układ źdźbeł, wysoka przepuszczalność wody.

Dane Techniczne

D-ECO Twister 20 MD to trawa o wysokości runa 16mm, przystosowana do intensywnej eksploatacji. Runo wykonane jest w 100% z włókien polietylenowych. Trawa o zastosowaniu sportowym (kort / boisko wielofunkcyjne), a także do placów zabaw, ogrodów oraz na tarasy, dachy i balkony.  W celu ustabilizowania nawierzchni zaleca się zasypanie trawy piaskiem kwarcowym o parametrach podanych w tabeli.

Format Rolka
Szerokość rolki 400 cm
Gęstość tkania 24 800 pkt/m2
Gramatura całkowita 1 900 g/m2
Gramatura runa 1 280 g/m2
Skład surowcowy włókna 100% PE - polietylen
Wysokość runa 16 mm
Wysokość całkowita 18 mm
Metoda produkcji tkana
Kolory włókien oliwkowa zieleń, zieleń
Przeznaczenie ogród, taras, balkon, dekoracja
Producent Dywilan - Polska
Odprowadzanie wody tak
Trudnopalność Bfl-s1 przy wypełnieniu 10 kg/m2
Wypełnienie piasek kwarcowy , granulacja 0,4-0,8 mm. 3-5 kg/m2

Podana cena brutto dotyczy wersji kolorystycznej zielony kort/ zielone wybiegi i auty. Oferta obejmuje klej i taśmę do łączenia brytów trawy. Transport ustalany jest indywidualnie w zależności od lokalizacji inwestycji.

Oferta nie obejmuje wykonania podbudowy oraz instalacji boiska. Możemy przygotować ofertę na montaż (z rozprowadzeniem piasku kwarcowego) a także na słupki, tuleje i siatkę.

Instalacja

Przed instalacją boiska konieczne jest wykonanie podbudowy z kruszyw. W przypadku gdy grunt rodzimy jest słabo przepuszczalny zaleca się wykonanie drenażu. Należy także pamiętać o odpowiednio wczesnym osadzeniu tulei pod siatkę.

Do instalacji trawy potrzebna będzie taśma łączeniowa oraz klej. Ostatnim etapem instalacji jest zasypanie boiska piaskiem kwarcowym. Koszt piasku w dużej mierze uzależniony jest od jego transportu.

Dlaczego Tkana?

TRWAŁOŚĆ NAWIERZCHNI Bardzo wysoka wytrzymałość na wyrywanie pęczka, znacząco zwiększa żywotność nawierzchni.  Gwarantuje ją, zastosowany innowacyjny w produkcji trawy, splot przędzy typu W.SPRAWNOŚĆ INSTALACJI I EFEKTYWNOŚĆ KONSERWACJI Równomierny rozkład runa trawy tkanej oraz pionowy układ źdźbeł znacząco upraszczają instalację oraz późniejsze serwisowanie obiektu. Po zasypaniu trawy, 100% włókien wystaje ponad wypełnienie.
NATURALNY WYGLĄD Technologia tkacka umożliwia zastosowanie trzech odcieni zieleni, dzięki czemu murawa jest zbliżona wyglądem do naturalnej trawy.  Daje to większą możliwość dopasowania trawy (np. dekoracyjnej) pod względem kolorystycznym. 

  

WZOROWANIE Oferujemy możliwość wytkania na trawie logo firmy, znaku firmowego, linii boiska itp. Oprócz aspektu praktycznego: nie ma potrzeby rysowania linii, ma to zastosowanie wizerunkowe.PRZEPUSZCZALNOŚĆ WODY  Parametr, który eliminuje problem kałuż na nawierzchni.  Min. przepuszczalność 4700 mm/h nawierzchni z trawy tkanej (przy max. 2000 mm/h dla nawierzchni z trawy tuftowanej), powoduje niemal natychmiastowe wsiąkanie wody podczas opadów.
PRODUKT 365 Nawierzchnia rekomendowana do eksploatacji przez cały rok. Struktura tkana gwarantując przepuszczalność wody, uniemożliwia powstawanie zlodowaceń na powierzchni trawy- zimą oraz kałuż- wiosną.
EKOLOGIA Używamy kleju przyjaznego dla  środowiska do podklejenia, zamiast latexu SBR.  Jednocześnie o 90% zminimalizowaliśmy pokrycie spodu wyrobu tą substancją. W trawie tkanej używa się około 0,1 kg/m2 kleju, w stosunku do ok. 1 kg/m2, w trawie tuftowanej.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Kort tenisowy 18x36 Twister 20-MD

Kort tenisowy 18x36 Twister 20-MD

Nawierzchnia pełnowymiarowego kortu do tenisa ziemnego wykonana z tkanej sztucznej trawy Dywilan Twister 20 MD.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Załącznik do produktu

Pobierz załącznik: D-eco twister 20 md