Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 30-stu lat. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w sprzedaży wykładzin podłogowych, dywanów, wycieraczek i wielu innych artykułów wykończeniowych do domu, firmy czy budynków użyteczności publicznej. Zapraszamy do naszego sklepu w Otwocku, gdzie mogą Państwo zapoznać się z szerokim asortymentem oferowanych produktów. Zapewniamy, że znajdą Państwo u nas największy w Warszawie i okolicy wybór wykładzin PCV , wykładzin dywanowych, dywanów i wycieraczek dostępnych od ręki! Dzięki wieloletniej współpracy z krajowymi i zagranicznymi dostawcami możemy zaoferować Państwu konkurencyjne ceny. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie sprowadzić praktycznie każdy towar dostępny na rynku.
Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową, dzięki czemu zyskujemy klientów w całej Polsce i poza jej granicami.

Każdego dnia staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom poprzez oferowanie najlepszych jakościowo produktów w atrakcyjnych cenach.
Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem!
Zapewniamy miłą i fachową obsługę – której próżno szukać w marketach! 

Zaopatrujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i instytucje publiczne na terenie całego kraju. Zaufało nam już wielu z Państwa!

REGULAMIN

 • Korzystamy z usług uznanych firm kurierskich: DHL, DPD, InPost
 • Kurier dostarcza paczki w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku.
 • Standardowo przesyłka powinna dotrzeć do Państwa na drugi dzień roboczy po nadaniu (DPD).
 • W przypadku paczek o długości powyżej 2,0 m lub/i wadze powyżej 30 kg kierowca nie wnosi przesyłki na teren posesji / pod drzwi.
 • Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia powstałe z winy firm kurierskich.
 • Prosimy o sprawdzenie towaru w obecności kuriera, w przypadku uszkodzenia prosimy o sporządzenie protokołu. Bez protokołu nie jest możliwa reklamacja przewozowa.
 • Posiadamy także własny transport. Możemy dowieść do Państwa zakupiony towar. W celu ustalenia kosztów dowozu własnego prosimy o kontakt.

Wykładziny PCV wysyłamy zawsze zwinięte w rulon. Złożenie wykładziny PCV w kostkę (szczególnie przy niskich temperaturach) może trwale ją uszkodzić.  

Wykładziny dywanowe i sztuczną trawę wysyłamy zwinięte w rulon.

Dywany i wycieraczki wysyłamy zwinięte w rulon.

Realizacja zamówienia:

 • Po otrzymaniu informacji o sprzedaży towaru staramy się jak najszybciej przygotować dla Państwa przesyłkę (zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 4-6 godz.). Przy płatności przelewem czekamy na zaksięgowanie wpłaty.
 • Osoby płacące przez PayU, szybkim przelewem lub za pobraniem mogą liczyć na ekspresową realizację zamówienia.

Prosimy o przemyślane zakupy!

Towar:

 • Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie towary są fabrycznie nowe i pochodzą z pierwszego gatunku! Nie sprzedajemy tanich podróbek.
 • Opis towaru jest w 100% zgodny ze stanem faktycznym.
 • Wszystkie zdjęcia w opisie aukcji są rzeczywiste lub pochodzą z oficjalnych stron producentów.
 • Zdarza się, że wykorzystujemy zdjęcia poglądowe, przedstawiające wizualizację pomieszczenia wykończonego wykładziną o podobnym wzorze.
 • Dla wykładzin podłogowych zastrzegamy sobie różnicę wymiarów w tolerancji 1 % wymiarów zakładanych. Szerokości belek są także obarczone błędem producenta i nie mamy na to wpływu. Wykładzina dywanowa o podanej szer. 4,0 m może mieć zatem faktyczny wymiar między 396 - 404 cm.

Reklamacja:

 • Prosimy o sprawdzenie towaru przy kurierze, w razie uszkodzeń należy spisać protokół reklamacyjny. Bez protokołu nie mamy podstaw do składania reklamacji u przewoźnika.
 • Do każdego towaru dołączamy paragon lub fakturę VAT, który jest podstawą do reklamacji lub zwrotu.
 • Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem kontakt@wykladzinyotwock.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: - dowód zakupu: paragon /faktura VAT -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

Zwroty:

 • W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej poprzez sklep internetowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: wykladziny.otwock@gmail.com Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: FUH. Tess-Pol Świat Dywanów i Wykładzin Teresa Dziedzic ul. Świderska 2/4 05-400 Otwock
 • W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.
 • Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach sprzedaży internetowej nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.Innymi słowy nie jest możliwy zwrot produktów takich jak np.: chodniki, maty antypoślizgowe, wycieraczki,wykładziny dywanowe oraz PCV cięte z rolki wg. indywidualnych zamówień jak również nie jest możliwy zwrot produktów sprowadzanych prosto od producentów wg. indywidualnych zamówień.
 • Towary cięte ( odcinane z rolki ), produkty obszywane, oraz przygotowywane na indywidualne zamówienie Klienta, sprowadzane i transportowane na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Towary takie posiadają szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia. Nie oznacza to jednak, że nie podlegają gwarancji kiedy towar jest wadliwy.

Dane firmy:

FUH TESS-POL Świat Dywanów i Wykładzin Teresa Dziedzic

ul.Świderska 2/4

05-400 Otwock

NIP: 532-000-55-56

Płatności:

Płatności można realizować poprzez płatności internetowe lub przelewem na nasze konto:

Dane do przelewu:

F.U.H. "Tess-Pol"
ul. Świderska 2/4
05-400 Otwock
Numer konta PKO BP:
14 1020 1127 0000 1102 0008 8070

IBAN:  PL14 1020 1127 0000 1102 0008 8070
Swift: BPKOPLPW

Kontakt:

kom: 513-169-553 / 505-916-051
e-mail: wykladziny.otwock@gmail.com
Pracujemy dla Państwa w godzinach:
poniedziałek - piątek: 8.00-17.30
sobota: 8.00-14.00

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu"
05-400 Otwock
ul. Świderska 2/4, wejście od ul. Górnej