Najczęściej kupowane

Producenci

Brak producentów

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Zajrzyj do naszych sklepów

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Brak tagów

Ostatnio przeglądane

D-ECO Natural 20 HDX

Nowy

Jedyna na rynku tkana sztuczna trawa - produkowana przez Dywilan  Najwyższa jakość oraz wytrzymałość. Szczególnie stosowana do ogrodów, na tarasy, balkony itp.

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie, czas dostawy 2-3 dni

112,90 zł brutto

112,90 zł za m2

  • 20 mm
  • Polietylen (PE)

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

D-ECO Natural 20 HDX

Dywilan to jedyna w Europie i jedna z nielicznych firm na świecie produkująca tkaną sztuczną trawę do zastosowań sportowych (piłka nożna) jak i ogrodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji dywanów wełnianych oraz innowacyjnej technologii stworzono produkty wysokiej jakości. Niewątpliwe zalety tkanej trawy to m.in. wysoka wytrzymałość na wyrywanie pęczków trawy,równomierny rozkład runa i pionowy układ źdźbeł, wysoka przepuszczalność wody.

D-ECO Natural 20 HDX to trawa o wysokości runa 20mm, bardzo dobrze imitująca naturalną trawę dzięki włóknom w dwóch odcieniach zieleni, brązu i beżu. Runo wykonane jest w 100% z włókien polietylenowych. Trawa o zastosowaniu dekoracyjnym, a także do ogrodów oraz na tarasy, dachy i balkony.  W celu ustabilizowania nawierzchni zaleca się zasypanie trawy piaskiem kwarcowym o parametrach podanych w tabeli.

Dane Techniczne

Format Rolka
Szerokość rolki 400 cm
Gęstość tkania 24 800 pkt/m2
Gramatura całkowita 1 870 g/m2
Gramatura runa 1 250 g/m2
Skład surowcowy włókna 100% PE - polietylen
Wysokość runa 20 mm
Wysokość całkowita 22 mm
Metoda produkcji tkana
Kolory włókien oliwkowa zieleń, zieleń, brąz, beż
Przeznaczenie ogród, taras, balkon, dekoracja
Producent Dywilan - Polska
Odprowadzanie wody tak
Trudnopalność Bfl-s1 przy wypełnieniu 10 kg/m2
Wypełnienie piasek kwarcowy , granulacja 0,4-0,8 mm. 3-5 kg/m2

Zasady zamawiania

Wybierając 1 szt. kupują Państwo 1 [m2] (metr kwadratowy) trawy z wybranej szerokości rolki, np:
wymiar 4,0 m x 5,5 m  należy wpisać 22 szt. itd

Polecamy klej oraz taśmę do łączenia sztucznej trawy.

Dlaczego Tkana?

TRWAŁOŚĆ NAWIERZCHNI Bardzo wysoka wytrzymałość na wyrywanie pęczka, znacząco zwiększa żywotność nawierzchni.  Gwarantuje ją, zastosowany innowacyjny w produkcji trawy, splot przędzy typu W.SPRAWNOŚĆ INSTALACJI I EFEKTYWNOŚĆ KONSERWACJI Równomierny rozkład runa trawy tkanej oraz pionowy układ źdźbeł znacząco upraszczają instalację oraz późniejsze serwisowanie obiektu. Po zasypaniu trawy, 100% włókien wystaje ponad wypełnienie.
NATURALNY WYGLĄD Technologia tkacka umożliwia zastosowanie trzech odcieni zieleni, dzięki czemu murawa jest zbliżona wyglądem do naturalnej trawy.  Daje to większą możliwość dopasowania trawy (np. dekoracyjnej) pod względem kolorystycznym. 

  

WZOROWANIE Oferujemy możliwość wytkania na trawie logo firmy, znaku firmowego, linii boiska itp. Oprócz aspektu praktycznego: nie ma potrzeby rysowania linii, ma to zastosowanie wizerunkowe.PRZEPUSZCZALNOŚĆ WODY  Parametr, który eliminuje problem kałuż na nawierzchni.  Min. przepuszczalność 4700 mm/h nawierzchni z trawy tkanej (przy max. 2000 mm/h dla nawierzchni z trawy tuftowanej), powoduje niemal natychmiastowe wsiąkanie wody podczas opadów.
PRODUKT 365 Nawierzchnia rekomendowana do eksploatacji przez cały rok. Struktura tkana gwarantując przepuszczalność wody, uniemożliwia powstawanie zlodowaceń na powierzchni trawy- zimą oraz kałuż- wiosną.
EKOLOGIA Używamy kleju przyjaznego dla  środowiska do podklejenia, zamiast latexu SBR.  Jednocześnie o 90% zminimalizowaliśmy pokrycie spodu wyrobu tą substancją. W trawie tkanej używa się około 0,1 kg/m2 kleju, w stosunku do ok. 1 kg/m2, w trawie tuftowanej.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

D-ECO Natural 20 HDX

D-ECO Natural 20 HDX

Jedyna na rynku tkana sztuczna trawa - produkowana przez Dywilan  Najwyższa jakość oraz wytrzymałość. Szczególnie stosowana do ogrodów, na tarasy, balkony itp.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Załącznik do produktu

Pobierz załącznik: D-eco natural 20-hdx